Lauritz Lyngbye. En brønd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5170269

Varenummer: 5132523
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lauritz Lyngbye, 1809-1869. En brønd, olie på lærred, usign.22,5 x 17,5 ( 34,5 x 29) cm.

Auktionen afsluttes:  28-10-2018 13:34:05

548668 28-10-2018 13:31:53 DKK 1500