Leif Ewens. Udsigt til Hvor Frue Kirke cd

Varenummer: 6184247
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Leif Ewens (1914-2001), Udsigt til Hvor Frue Kirke, olie på lærred, sign. Leif Ewens. 75x65 cm (87x78 cm)

Auktionen afsluttes:  31-03-2022 18:45:00
Showroom:   Nivå, DK

35420 31-03-2022 13:22:52 DKK 350
1244940 30-03-2022 16:51:44 DKK 300