Leif Ragn Jensen, motiv med buk og jagthund (cd)

Varenummer: 6378521
Vurdering: DKK 3.000

Leif Ragn Jensen (1911-1993), motiv med buk og jagthund, olie på lærred, sign. Leif Ragn Jensen, 24x35 cm. (39x50 cm).
Auktionen afsluttes:  04-06-2023 11:40:25