Leif Sylvester. Litografi (cd)

Varenummer: 6242716
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Leif Sylvester (f. 1940). Figurkomposition, litografi, E.A. 11/15, sign. og dateret. Bladmål 48 x 38 (59 x 48) cm.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 15:54:54
Showroom:   Aarhus, DK

1963609 06-08-2022 17:17:15 DKK 2400