Kategori  Vurdering

Lemania Elvström. 'Regate Newport' automatic, herrearmbåndsur af stål

Varenummer: 5358863
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 8.000
Lemania Elvström 'Regate Newport' automatic, herrearmbåndsur af stål. Urkasse monteret med original lænke. Mekanisk urværk med automatisk optræk med nedtælling for sejlsport. Ø 40 mm. Bagkasse stemplet med logo. Alm. brugsspor. Uret gik ved indlevering, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Auktionen afsluttes:  13-06-2019 19:55:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej