Leo Houlberg cd. Olie på lærred, vinterlandskab

Varenummer: 6268275

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Leo Houlberg 1896-1950. Olie på lærred, vinterlandskab, sign. Leo Houlberg. 65x94 cm (80x110 cm.)

Auktionen afsluttes:  08-10-2022 19:49:00
Showroom:   Nivå, DK