Leonard Olschansky. Figurkomposition (cd)

Varenummer: 5888441
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Leonard Olschansky (f. 1923). Figurkomposition, olie på træplade, sign. Leonard. 41 x 57 cm (45 x 61 cm).

Auktionen afsluttes:  28-12-2020 20:24:00
Showroom:  Vejle