Varenummer: 6375839

Les must de Cartier. 'Trinity' ring i 18 kt. trefarvet guld af trefarvet guld, den ene ring udvendigt stemplet les must de Cartier med franske ørne i profil, indvenddigt stemplet: 750, 56, A 3437Y.
Vægt ca. 9,1 g. B. hver ring 0,35 cm. Cartier ringstr. 56. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.
Varen afsluttes:  16-06-2023 12:20:00