Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Liana Nakashidze. Abstrakt komposition
:
6259611
Hammerslagspris
:
3.400
Vurdering
:
5.000
Liana Nakashidze (f. 1968 i Georgien, bosat i Berlin). Abstrakt komposition, olie på lærred, sign. og dateret 22 samt på bagsiden sign. Liana Nakashidze. 50 x 70 cm. Uden ramme.
11-12-2022 08:35:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1234728
10-12-2022
20:32:10
3400
Til toppen