Liana Nakashidze. Komposition med blomst
Liana Nakashidze (f. 1968 i Georgien, bosat i Berlin). Komposition med blomst, olie på lærred, sign. og dateret 22 samt på bagsiden sign. Liana Nakashidze. 60 x 74 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
25-05-2023 09:34:00