Liana Nakashidze. Komposition med blomst

Varenummer: 6323774

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000

Liana Nakashidze (f. 1968 i Georgien, bosat i Berlin). Komposition med blomst, olie på lærred, sign. og dateret 22 samt på bagsiden sign. Liana Nakashidze. 60 x 74 cm. Uden ramme.

Auktionen afsluttes:  01-02-2023 12:55:00