Liana Nakashidze. Landskab med person

Varenummer: 6259616
Varen er afsluttet

Liana Nakashidze (f. 1968 i Georgien, bosat i Berlin). Landskab med person, olie på lærred, sign. samt på bagsiden sign. Liana Nakashidze. 90 x 98 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  06-12-2022 08:35:38