Lille kommode i rokokostil 1900 tallet

Varenummer: 6307626
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 2.200

Lille kommode i rokokostil fineret med nøddetræ, buet front med tre skuffer, udskåret forgyldt sokkel med cabrioleben, beslag af messing, ingen nøgle. H.67 x 65 x d.36 cm. 1900 tallets første halvdel. Alm. aldersrelaterede brugsspor.
Auktionen afsluttes:  27-02-2023 09:04:33

1619289 26-02-2023 23:23:19 DKK 900