Lille kommode i rokokostil 1900 tallet

Varenummer: 6307626

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.400

Lille kommode i rokokostil fineret med nøddetræ, buet front med tre skuffer, udskåret forgyldt sokkel med cabrioleben, beslag af messing, ingen nøgle. H.67 x 65 x d.36 cm. 1900 tallets første halvdel. Alm. aldersrelaterede brugsspor.

DKK 1.200
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 14:11:39
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej