Varenummer: 6298946
Vurdering: DKK 4.000

Lille rundt brillant-solitairevedhæng af platin prydet med brillantsleben diamant på 0.25 ct. Farve: River (E). Klarhed: P1. Caraten er stemplet i vedhænget.
Vægt ca. 1,1 g. H. inkl. øsken 1 cm. Brugsspor på platin med utydelige stempler.
Auktionen afsluttes:  15-02-2023 15:48:16