Lille skål af teak, 1900-tallets 2. halvdel

Varenummer: 6272430

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lille skål af teak, sign. i bunden, 20. Årh. 2. halvdel, H. 8 cm. Ø. 14,5 cm. Brugsspor.

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 15:23:04
Showroom:   Odense, DK