Lis Zwick. Abstrakt figurkomposition (cd)

Varenummer: 6107837
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lis Zwick (f. 1942-2020). Abstrakt figurkomposition. Akryl på plade, sign. og dat. Lis Zwick 1973. 92 x 50 (105 x 62) cm. Indrammet bag glas.
Denne vare er en del af en eksklusiv temaauktion over moderne og ældre kunst.
Se og byd på alle værkerne her

Auktionen afsluttes:  13-11-2021 18:59:00
Showroom:  Aarhus