Lis Zwick. To serigrafier, 'Aura II' og 'Aura III' (cd)(2)

Varenummer: 5752822
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lis Zwick (1942-2020). 'Aura II' og 'Aura III'. To serigrafier, hhv. 88/200 og HC. Sign. og dat. Lis Zwick 1988. 45 x 62,5 cm. UR (2)

Auktionen afsluttes:  01-09-2020 19:14:13
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej