Lise Blaabjerg. Komposition. (cd)

Varenummer: 6247782
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 61/90. Bladstørrelse 57 x 76 cm. Uindrammet.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 12:05:57

727532 30-01-2023 17:33:32 DKK 300