Lise Blaabjerg. Komposition. (cd)

Varenummer: 6330210

Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 71/90. Bladstørrelse 57 x 76 cm. Uindrammet.

Køb nu pris
DKK 470