Lise Blaabjerg. Komposition. (cd)

Varenummer: 6330231

Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 112/200. Bladstørrelse 56 x 38 cm. Uindrammet.

Køb nu pris
DKK 470