På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Lise Blaabjerg. Komposition. (cd)
Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 112/200. Bladstørrelse 56 x 38 cm. Uindrammet.
Varen afsluttes:
09-04-2023 08:15:20