Lise Blaabjerg. Komposition. (cd)

Varenummer: 6338345
Varen er afsluttet

Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 61/90. Bladstørrelse 57 x 76 cm. Uindrammet.
Varen afsluttes:  27-06-2023 06:08:00