Lise Blaabjerg. Komposition med figur. (cd)

Varenummer: 6247840

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition med figur. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 41/130. Bladstørrelse 57 x 76 cm. Uindrammet.

Køb nu pris
DKK 470
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:49:36