På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Lise Blaabjerg (f. 1939). Komposition med figur. Litografi. Sign. og nummereret Lise Blaabjerg, 41/130. Bladstørrelse 57 x 76 cm. Uindrammet.
Varen afsluttes:
21-06-2023 20:01:00