Lise Harlev. My Own Country. To litografiske plakater (cd2)

Varenummer: 6327391

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Lise Harlev (f. 1973). My Own Country. To litografiske plakater, ene sign. og dat. Lise Harlev 2005 samt nummereret 120/300. 59 x 84 cm. U.R. Fremstår sammenrullet i samme rør. (2)

Auktionen afsluttes:  02-02-2023 09:03:21
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej