Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Liselotte Taarup. 'Rejsen til Nikaluacta' (cd)
:
6366891
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.500
Liselotte Taarup (1938-2016). 'Rejsen til Nikaluacta'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden Liselotte Taarup 1995. 70 x 200 cm (73 x 203 cm).
09-07-2023 20:16:28
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2316579
08-07-2023
10:36:37
350
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image