Liselotte Tiller Sørensen. Abstrakt komposition (cd)

Varenummer: 6216772
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Liselotte Tiller Sørensen (f. 1961). Abstrakt komposition, olie på lærred, sign. på bagside. 70 x 90 cm. U.R

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:08:11
Showroom:   Aarhus, DK

2050607 23-06-2022 13:29:42 DKK 300