Lizzi Mallow. Komposition med butterfly og kjole (2)

Varenummer: 6222276
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500

Lizzi Mallow. (f. 1937). To kompositioner bestående af: Komposition med kjole, mixed media på papir, sign. og dat. Lizzi Mallow 86, 16,5x11,5 cm (20x17,5 cm). Komposition med butterfly, mixed media på lærred monteret på plade. sign. og dat. Mallow 93. 20,5x21 cm (22x22 cm) (2) Ét værk med dedikation (2)
Auktionen afsluttes:  22-07-2022 20:34:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

2082706 17-07-2022 10:17:03 DKK 400