Lizzi Mallow. Komposition med butterfly og kjole (2)

Varenummer: 6222276
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lizzi Mallow. (f. 1937). To kompositioner bestående af: Komposition med kjole, mixed media på papir, sign. og dat. Lizzi Mallow 86, 16,5x11,5 cm (20x17,5 cm). Komposition med butterfly, mixed media på lærred monteret på plade. sign. og dat. Mallow 93. 20,5x21 cm (22x22 cm) (2) Ét værk med dedikation (2)

Auktionen afsluttes:  09-07-2022 12:34:00
Showroom:   Nivå, DK