Varenummer: 6358024

Loftlamper udført af blank grønlakeret metal, hvid bemalet indvendigt. Industrielt design. Mål. Ø. 39 H. 29 Cm. Fremstår med mindre brugsspor. Mærker og buler kan forekomme. Modelfotos. (2)
Varen afsluttes:  11-06-2023 20:05:00