Loftlamper udført af blank grønlakeret metal, hvid bemalet indvendigt. Industrielt design. Mål. Ø. 39 H. 29 Cm. Fremstår med mindre brugsspor. Mærker og buler kan forekomme. Modelfotos. (2)
Varen afsluttes:
11-06-2023 20:05:00