Lone Dupont. 'Intermezzo med kentauer' (cd)

Varenummer: 6379613
Vurdering: DKK 2.200

Lone Dupont (f. 1957). 'Intermezzo med kentauer'. Mixed media / "Collage" på træ. Sign. og dat. på bagsiden Lone Dupont 2005. 30 x 23 cm.
Auktionen afsluttes:  05-07-2050 13:20:00