Longs. Et par moderne ørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med 68 små brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.48 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS. Samlet vægt ca. 7,4 g. H. 1,4 cm. B. 0,95 cm. Efterstemplet hos guldsmed. Minimale brugsspor. (2)
Varen afsluttes:
02-03-2023 16:05:03