Louis Bendisen. Kystarti fra Bornholm. Olie på lærred

Varenummer: 6067355
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6084427
Louis Bendisen. Kystparti fra Bornholm. Olie på lærred. Sign. Louis Bendsen. 67 x 98 (78 x 108) cm
Auktionen afsluttes:  28-08-2021 15:37:43

2132587 28-08-2021 11:35:24 DKK 300