Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis Moe. '-Jo, just det menar jag, sade Lasse och svängde henne runt, så att strumpstickorna rasslade'- Illustration til 'Bland Tomtar och Troll'
:
6320076
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Louis Moe (1857-1945). '-Jo, just det menar jag, sade Lasse och svängde henne runt, så att strumpstickorna rasslade'- Illustration til 'Bland Tomtar och Troll'. Akvarel på papir. Sign. Louis Moe. Lysmål 22 x 21 cm. (29 x 28). Fremstår med små fugtpletter.
05-02-2023 21:07:44
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1922099
04-02-2023
13:34:26
2000
Til toppen