Louis Poulsen. To IT-arkitektlamper (2)

Varenummer: 6225912
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Louis Poulsen. To IT-arkitektlampe. Skærm, stamme og fod af sortlakeret metal og aluminium. Almindelige brugsslitage, ridser.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 11:09:00
Showroom:   Næstved, DK