Louis Poulsen. To IT-arkitektlamper (2)

Varenummer: 6225912
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Louis Poulsen. To IT-arkitektlampe. Skærm, stamme og fod af sortlakeret metal og aluminium. Almindelige brugsslitage, ridser.
Auktionen afsluttes:  25-06-2022 11:09:00