Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Bordlamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis Poulsen. To IT-arkitektlamper (2)
:
6225912
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Louis Poulsen. To IT-arkitektlampe. Skærm, stamme og fod af sortlakeret metal og aluminium. Almindelige brugsslitage, ridser.
25-06-2022 11:09:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1548876
25-06-2022
07:49:07
2187585
23-06-2022
11:24:47
500
1548876
23-06-2022
09:18:24
450
1947501
21-06-2022
19:01:17
400
235546
22-06-2022
19:26:29
350
1947501
21-06-2022
19:01:17
300
Til toppen