Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis Seize-stil Bergère - lænestol
:
6304732
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
Bergère betrukket med senere/ nyere hørlstof, stel af går og guld malet massivt udskåret træ, runde tilspidsede ben. Louis Seize-stil. 1900'tallets første halvdel. H. 105 cm B. 68 Sh.46 cm. Brugsspor.
25-11-2022 19:27:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1433900
25-11-2022
16:30:49
1000
Til toppen