Louis Vuitton, computertaske / arbejdstaske, model Porte Documents Voyage

Varenummer: 6315193
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 4.800
Vurdering: DKK 6.800

Louis Vuitton. Mappe. Porte-documents Voyager udført af sort epilæder. Indvendig stort rum med sidelommer. H. 31 cm. L. 41 cm. D. 7 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor.
Auktionen afsluttes:  04-02-2023 20:00:12