Louis Vuitton, computertaske / arbejdstaske, model Porte Documents Voyage
Louis Vuitton. Mappe. Porte-documents Voyager udført af sort epilæder. Indvendig stort rum med sidelommer. H. 31 cm. L. 41 cm. D. 7 cm. Dustbag medfølger. fremstår med ridser, mærker og brugsspor.
Varen afsluttes:
24-08-2023 12:44:00