Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Tasker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis Vuitton Damier Ebene 'Chelsea', skuldertaske
:
6326008
Hammerslagspris
:
4.600
Vurdering
:
5.800
Louis Vuitton. Skuldertaske model Chelsea udført af Damier Ebene kanvas, besætning og hardware af forgyldt metal. Justerbar skulderremme af brunt læder, indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås indvendig med rødt for. H. 27 cm, B. 40,5 cm, D. 14 cm. Produktionskode: TH1016 Fremstår med almindelig lette brugsspor.
04-01-2024 20:47:01
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1063115
04-01-2024
13:22:19
4600
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image