Louis Vuitton Kuffert Model Satellite 70

Varenummer: 6242031

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Louis Vuitton, rejsekuffert med spænder. Model Satellite 70. Udført i monogram canvas med kernelæder besætninger, hardware af forgyldt metal, med spænder samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum med sidelommer, samt fikser elastikker. H. ca. 50 cm, B. ca. 70 cm, D. ca. 18 cm. Fremstår få brugsspor, let patinering. Nøgle medfølger.

Auktionen afsluttes:  16-08-2022 20:25:00
Showroom:   Nivå, DK