Louis Vuitton Kuffert Model Satellite 70
Vurdering:
8.000
Louis Vuitton, rejsekuffert med spænder. Model Satellite 70. Udført i monogram canvas med kernelæder besætninger, hardware af forgyldt metal, med spænder samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum med sidelommer, samt fikser elastikker. H. ca. 50 cm, B. ca. 70 cm, D. ca. 18 cm. Fremstår få brugsspor, let patinering. Nøgle medfølger.
22-08-2022 13:22:02