Louis Vuitton. Mini Lin 'Lucille PM' håndtaske

Varenummer: 6375487
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 3.400

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6402499
Louis Vuitton håndtaske med Mini Lin 'Lucille PM' rød monogram canvas med lynlåslukke, kanter i brun læder, bærehanke i sort stof med læderbånd, forgyldte spænder og lynlåse. Indvendigt ét rum med to sidelommer. H. 20 cm, B. 30 cm. Produktionskode: SR0093 fra september 2003. Der medfølger æske. Fremstår med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  15-09-2023 20:31:31
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

2319267 15-09-2023 19:34:37 DKK 2600