Louis Vuitton. Rejsetaske/Kuffert, model Reporter

Varenummer: 6286458

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000

Louis Vuitton. Rejsetaske/Kuffert, model Reporter. Monogram Canvas. Besætninger af kernelæder. Justerbar lærredsrem. Indvendigt to rum med dobbeltlynlås. Udvendig sidelomme. Datokode SP0016, 20006 Frankrig. H. 19 cm, L. 28 cm. D. 13 cm. Fremstår med patineret kernelæder og let slitage på kanter.

Auktionen afsluttes:  11-12-2022 20:05:16
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej