Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Tasker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis Vuitton. Rejsetaske/Kuffert, model Reporter
:
6286458
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.000
Louis Vuitton. Rejsetaske/Kuffert, model Reporter. Monogram Canvas. Besætninger af kernelæder. Justerbar lærredsrem. Indvendigt to rum med dobbeltlynlås. Udvendig sidelomme. Datokode SP0016, 20006 Frankrig. H. 19 cm, L. 28 cm. D. 13 cm. Fremstår med patineret kernelæder og let slitage på kanter.
22-01-2023 20:10:27
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
111228
22-01-2023
17:53:48
4000
Til toppen