Louis Vuitton. Skuldertaske i monogram canvas, model Noé

Varenummer: 6375051
Vurdering: DKK 6.400

Louis Vuitton. Skuldertaske i monogram canvas, model Noé. Indvendig ét stort rum med snørelukning. For af brunt canvas. Justerbar skulderrem. H. 34 cm. L. 27 cm. D. 19 cm. Produktionskode AR0942, Frankrig 1992. Fremstår med brugsspor, patineret kernelæder, let slitage på kanter, krakeleret og mør kant samt snøre. Trænger til ny snøre, kan tilkøbes hos Louis Vuitton.
Auktionen afsluttes:  02-07-2050 15:49:00