Louis Vuitton. Skuldertaske, model Sac Bazas Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5778059

Varenummer: 5733442
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 4.600

Louis Vuitton. Skuldertaske, model Sac Bazas, i klassisk monogram canvas med kernelæderbesætninger og hardware af forgyldt metal. Justerbar skulderrem. Indvendig brunt for samt lomme med lynlås. To udvendige lommer. Lukkes med flap og to spænder. Mål: H. ca. 24 cm B. ca. 37 cm D. ca 11 cm. Datokode SL0929. Fremstår med lette brugsspor på kanter samt let patineret læder.
Auktionen afsluttes:  17-09-2020 20:35:00