Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model 'Keepall 50'

Varenummer: 6323388
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 4.400
Vurdering: DKK 6.000

Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall 50 udført i klassisk monogram canvas og kernelæderbesætning og gyldent hardware. Indvendigt stort rum dobbelt lynlåslukning. H. 28 cm., L. 50 cm., D. 22 cm. Fremstillet i Frankrig 1990. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på kanter og på besætning.
Auktionen afsluttes:  04-02-2023 15:16:12