Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White

Varenummer: 6099751
Vurdering: DKK 6.800

Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White - af tre lag hvid laserskåret akryl, ophæng af naturanodiseret aluminium, monteret med blindskærm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 60 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  05-12-2022 16:56:13