Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White

Varenummer: 6099751

Næste bud: DKK 5.400
Vurdering: DKK 6.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White - af tre lag hvid laserskåret akryl, ophæng af naturanodiseret aluminium, monteret med blindskærm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 60 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Auktionen afsluttes:  08-10-2022 11:48:49
Showroom:   Herlev, DK