Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White
Louise Campbell. Collage 600 pendel - Snow White - af tre lag hvid laserskåret akryl, ophæng af naturanodiseret aluminium, monteret med blindskærm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 60 cm. fremstår med alm. brugsspor.
Varen afsluttes:
21-11-2023 10:57:00