Loungechair med orange betræk

Varenummer: 6246097

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Loungechair med høj ryg, betrukket med orange møbelstof, drejeligt stel af aluminium med firepasfod. H. 91 cm. Sh. 42 cm. Fremstår med alm. brugsspor, herunder let slitage på betræk.

Auktionen afsluttes:  18-08-2022 17:48:56
Showroom:   Roskilde, DK