Ludovica Thorman 1853 - 1896, Ældre dame med brænde

Varenummer: 6063059
Hammerslagspris: DKK 3.200
EUR 430
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ludovica Thorman (1853 - 1896). Ældre dame med brænde, olie på lærred, sign. L. Thornam, 53x62 cm. (72x80,5 cm). NB Tekst ændret

Auktionen afsluttes:  02-08-2021 19:34:00
Showroom:  Nivå