Kategori  Vurdering

Ludvig Holm cd. Marine med skibe på havet.

Varenummer: 5299451
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.200
Ludvig Holm (1884-1954) Marine med skibe på havet, 'Håbet af Rønne Capt. H.C. Lund', olie på lærred, sign. Ludvig Holm. 53 x 83 cm. ( 66 x 95 cm.)

Auktionen afsluttes:  11-04-2019 11:07:00