Kategori  Vurdering

Ludvig Holm cd. Olie på lærred

Varenummer: 5288879
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ludvig Holm, 1884 - 1954. Interiør med staffeli. Sign. Ludvig Holm. Olie på lærred. 32 x 35 (40 x 43) cm.

Auktionen afsluttes:  02-06-2019 16:03:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1765240 01-06-2019 22:15:23 DKK 300