Kategori  Vurdering

Ludvig Holm cd. Olie på lærred

Varenummer: 5288879
Vurdering: DKK < 1.000
Ludvig Holm, 1884 - 1954. Interiør med staffeli. Sign. Ludvig Holm. Olie på lærred. 32 x 35 (40 x 43) cm.

Auktionen afsluttes:  13-04-2019 16:25:51
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej