Ludvig Jacobsen, 'Don Quixote og Zancho Pansa drager fra en kro', olie på lærred (cd)

Varenummer: 6272458
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ludvig Jacobsen (1890-1957), 'Don Quixote og Zancho Panca drager fra en kro', olie på lærred, signeret. H.59 x 44,5 cm (73 x 59 cm) Ramme med mindre afslag.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 14:35:15
Showroom:   Næstved, DK