Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lysberg Hansen og Terp. Sofabord, palisander
:
6208196
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
6.000
Lysberg Hansen og Terp. Sofabord af fineret palisander, profileret stel med udskæringer, kinesisk stil. H. 55, L. 140, D. 52 cm. Fremstår med lette aldersrelaterede brugsspor.
28-07-2022 20:19:26
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1195017
27-07-2022
17:38:10
4000
Til toppen