M. Vasari. Olie på lærred, snedækket byparti.

Varenummer: 6099517
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000

M. Vasari. Olie på lærred, snedækket byparti. 1900-tallet. Sign. 'M Vasari'H. 40 x 50 cm (54x64)
Auktionen afsluttes:  17-10-2021 19:42:00