Varenummer: 6186944
Vurdering: DKK 15.000

Ubekendt maler, 1700-tallet. Madonna med barnet, efter Anthonis van Dyck (1599-1641), olie på lærred, usign. 123 x 90 cm (144 x 116 cm). Fremstår med krakeleringer og overflademærker.
Auktionen afsluttes:  27-03-2023 20:26:34