Madonna med barnet, kopi efter van Dyck, 1700-tallet

Varenummer: 6186944
Vurdering: DKK 20.000

Ubekendt maler, 1700-tallet. Madonna med barnet, kopi efter Anthonis van Dyck (1599-1641), olie på lærred, usign. 123 x 90 cm (144 x 116 cm). Fremstår med krakeleringer og overflademærker.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:27:41