Mads K. Johansen. Spisebord af massiv eg, model Matz

Varenummer: 6223410

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mads K. Johansen. Spisebord af massiv eg, rektangulær plade monteret med udtræk, tilspidsede ben, H. 74 L. 220 B. 100 cm. Udført og stemplet hos Snedkergaarden, model Matz. Een tillægsplade medfølger. Fremstår med få brugsspor.

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 20:02:00
Showroom:   Vejle, DK